Kursy walut: 1 USD = 3.74 PLN; 1 EUR = 4.32 PLN [więcej...]
Darmowa bramka SMS
Język: polski english

 
 

 

 

Pracownia Witraży Irys

[Polska]Witraż Marilyn Monroe

Prześlij produkt znajomemu Dodaj produkt do schowka

Witraż to kolorowy, żywy obraz powstały na skutek połączenia wielu kawałków szkła za pomocą cyny lub profilu ołowianego. Na szczęście od wielu lat obserwujemy zjawisko wychodzenia witraży z obiektów sakralnych. Coraz częściej stają się one cudowną ozdobą prywatnych willi, biur, hoteli, restauracji. Witraż stał się ostatnimi czasy szeroko stosowanym materiałem w architekturze. Jest to element podnoszący walory estetyczne budynków i wnętrz.

Rodzaj szkła oraz jego zróżnicowana faktura gwarantuje możliwości uzyskania wspaniałej gry światła. Witraż może stanowić ozdobę praktycznie każdego wnętrza, począwszy od bardzo klasycznych, a skończywszy na bardzo nowoczesnych budowlach.

Równie interesująco wygląda w świetle naturalnym jak i sztucznym, swoją formą i barwą całkowicie odmienia przestrzeń dostarczając Państwu w zależności od natężenia światła codziennie innych wrażeń.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta coraz częściej nasze prace montujemy w szybach zespolonych, zapewniających odpowiednią izolację oraz bezpieczeństwo. Ma to szczególne znaczenie w przypadku np. drzwi zewnętrznych gdzie wymagana jest szyba bezpieczna typu P4 lub ogrodach zimowych gdzie muszą być spełnione określone parametry termiczne.
Zadaj pytanie

 

Dodatkowe informacje:

Model/Numer produktu:Marilyn Monroe
Miejsce produkcji:Polska
Marka:Irys
Cena:Zapytaj o cenę

 

Sprawdź produkty w kategorii: Jubilerstwo, upominki, ozdoby ->Rękodzieło artystyczne

 
     
 

Pracownia Witraży Irys

Ulica:11 Listopada 142
Miasto:Luboń
Kod pocztowy:62-031
Region:wielkopolskie
Kraj:Polska
Telefon: +48 61 8 139 663
Faks: +48 61 8 139 66

Osoba kontaktowa

Imię i Nazwisko: Patrycja Chojnacka
Telefon stacjonarny: +48 061 8139663
Telefon komórkowy: +48 608074083
Zadaj pytanie

 
     


Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję