Kursy walut: 1 USD = 3.8 PLN; 1 EUR = 4.26 PLN [więcej...]
Darmowa bramka SMS
Język: polski english

Prześlij znajomemu

Dodaj do schowka

Napisz do firmy

 

Gold Drop sp. z o.o.

Rodzaj działalności: Produkcja
Zakres działalności: Importer, Exporter,
Liczba pracowników: 101 - 500
Roczna sprzedaż: Euro 10.000.000 – 50.000.000
Rok założenia: 1991
Kategorie:

Chemia i Tworzywa sztuczne

Kontakt:
Napisz do firmy
Firm Rank: star

Gold Drop sp. z o.o. w Limanowej istnieje na rynku od 1991 roku. Specjalizujemy się w produkcji środków czystości przy użyciu najnowszych technologii. W trosce o zachowanie najwyższej jakości produktów korzystamy z ofert wysokiej klasy surowców, opakowań i etykiet. Powtarzalność i zgodność ze standardami światowymi gwarantuje Zintegrowany System Zapewnienia Jakości i Zarządzania Środowiskowego ISO 9001 i ISO 14001.

Spółka Gold Drop jest zrzeszona w Business Centre Club, Sądeckiej Izbie Gospodarczej.

Firma zyskała wierne grono klientów i kontrahentów, którzy cenią ją za rzetelność, wiarygodność oraz przestrzeganie zasad etyki kupieckiej.
Profesjonalna obsługa klientów, szybka realizacja zamówień jest możliwa dzięki sieci logistycznej składającej się z Autoryzowanych Przedstawicielstw Handlowych i Hurtowni Patronackich rozmieszczonych na terenie całego kraju. Marka "GOLD DROP" wzbudziła zaufanie wielu dużych sieci hurtowych i detalicznych. Jesteśmy partnerem handlowym dla: Selgros, Stokrotka, Auchan, E.Leclerc, Elea, miniMAL, Makro, Leader Price, Real, Kaufland, Żabka, Geant, Delikatesy Centrum. Dodatkowo nasi odbiorcy powierzają nam produkcję pod marką własną. Dzięki eksportowi i wymianie towarowej produkty "Złotej Kropli" można nabyć na Ukrainie, Łotwie, Litwie, Estonii, Białorusi, Słowacji, Czechach, Rosji, Islandii, Szwecji, Hiszpanii, Portugalii, Francji, Armenii, Arejbejdżanie, Węgrzech i Mołdawii.

W pędzie dnia codziennego nie zapominamy o tych, którzy zmagają się z przeciwnościami losu, osieroconymi lub potrzebującymi wsparcia dla rozwijania własnych talentów. Nasza pomoc kierowana jest głównie do potrzebujących z regionu limanowskiego.
     
 

Dane teleadresowe

Ulica:Rzeczna 11
Miasto:Limanowa
Kod pocztowy:34-600
Region:małopolskie
Kraj:Polska
Telefon: +48 18 3301610
Faks: +48 18 3301660

Internet

Strona WWW:www.golddrop.eu
Prezentacja:www.gold-drop.maxtrader.pl

Osoba kontaktowa

Imię i Nazwisko: Monika Smoter
Telefon stacjonarny: +48 18 3301651
Telefon komórkowy: +48 608480204
Napisz do firmy

 
     Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję