Kursy walut: 1 EUR = 4.33 PLN; 1 USD = 3.72 PLN [więcej...]
Darmowa bramka SMS
Język: polski english

 

 

Agencja Transportowa Makro Service sp.j.

[Polska]Transport Drogowy

Prześlij produkt znajomemu Dodaj produkt do schowka

Transport drogowy jest tym, którego niebywały przyrost zanotowaliśmy po wstąpieniu do Unii Europejskiej. Transport międzynarodowy stał się prawie tak łatwy jak krajowy, poza jednym? Kierowcy wyjechali i pracują z Euro.
Dzięki nie tylko deklaratywnej, ale naprawdę istniejącej bazie wielu tysięcy pojazdów i firm przewozowych najróżniejszych typów, rodzajów i specjalizacji jesteśmy w stanie zawsze znaleźć odpowiedni samochód dla twojego ładunku i zrealizować twój transport samochodowy międzynarodowy i krajowy.

Teoretycznie transport drogowy jest najprostszy z istniejšcych rodzajów transportu międzynarodowego, jednak ze względu na bardzo duży wpływ warunków pogodowych, sytuacji na drogach, możliwości załadunkowo/wyładunkowych, wymaganych czasami pozwoleń i zezwoleń, różnych przepisów krajów tranzytu może czasami przyprawić o drżenie serca, zszarpać nerwy i spowodować chroniczny ból głowy.
Zadaj pytanie

 

Dodatkowe informacje:

Cena:Zapytaj o cenę

 

Sprawdź produkty w kategorii: Transport i logistyka ->Transport lądowy

 
     
 

Agencja Transportowa Makro Service sp.j.

Ulica:Sekundowa 1
Miasto:Warszawa
Kod pocztowy:02-178
Region:mazowieckie
Kraj:Polska
Telefon: +48 22 8685575
Faks: +48 22 8685563

Osoba kontaktowa

Imię i Nazwisko: Mariusz Kos
Telefon stacjonarny: +48 22 8685575
Zadaj pytanie

 
     


Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję