Kursy walut: 1 USD = 3.76 PLN; 1 EUR = 4.61 PLN [więcej...]
Darmowa bramka SMS
Język: polski english

 
 

 

 

S. W. Czwóreczka - GamaMed.biz

[Polska]Opaski kolanowe z łuską gryki

Prześlij produkt znajomemu Dodaj produkt do schowka

Skórzano-gryczane opaski kolanowe zostały zaprojektowane przy konsultacjach z grupami lekarzy i rehabilitantów. Setki ludzi wypróbowało już opaski, które pasują na wszystkich bez względu na rozmiar i wynik badań wyszedł bardzo zadowalający. Na 50 osób (badanych z róznymi schorzeniami kolan - 22 sierpnia 2004 - 12 stycznia 2005) 34 osoby stwierdziły wyraźną poprawę, 11 osób pełny zanik bólu, 5 osób brak zmian. Jest to bardzo dobry wynik działania łuski gryczanej na schorzenia w obrębie kolan (pooperacyjne, urazy, zapalenia stawu itp).

Opaskę można regulować przy zapinaniu (uwaga! nie ściągać paska zbyt mocno). Zakłada się je poniżej rzepki kolanowej, co pozwala podtrzymać staw kolanowy nie utrudniając ruchu. Opaska uśmierza ból i pozwala na swobodne poruszanie. Wygodne do noszenia nawet pod ubraniem. Są lekkie i poręczne!

Zalecana jest: jeśli odczuwasz ból w kolanach, gdy chodzisz, biegasz lub wykonujesz jakąkolwiek aktywność fizyczną lub gdy czujesz ból po wykonaniu ćwiczeń lub długotrwałej pracy w pozycji stojącej.

Jak działają opaski kolanowe :

Zasada działania opasek jest następująca: pod wpływem ciepła wydzielanego przez ciało, łuski gryki uwalniają cząsteczki taniny - silnego środka bakteriobójczego i rutyny, która stymuluje nasz układ odpornościowy i strukturę mięśnia. Tanina i rutyna wytwarzają promieniowanie jonizujące ujemne chroniąc przed otaczającym nas szkodliwym promieniowaniem dodatnim. Masaż poprawia ukrwienie chorych fragment. Dzięki temu komórki kostek i chrząstek są lepiej dotlenione, a tym samym lepiej odżywione. Rezultat? Wyleczenie stanów zapalnych, zlikwidowanie przyczyny bólu, zwiększenie ruchomości stawów i przywrócenie właściwej elastyczności kolana. Opaska idealnie dopasowuje się do każdej nogi, dzięki rzepom o dużej regulacji. Opasek mogą używać wszyscy bez względu na wiek i masę ciała. Kobiety i mężczyźni a nawet dzieci mogą używać go bezpiecznie 24 godziny na dobę . Pomoc w działaniu będzie widoczna już po 14-21 dniach ! ciągłego ! noszenia na gołe nogi (warto się przyzwyczaić).

Ma ogromne znaczenie przy:
- stanach zapalnych stawu
- stanach zwyrodnieniowych kolan
- schorzeniach reumatycznych kolan
- wzmożonym napięciu mięśniowym.
- urazach kolana i innych bólach
- rehabilitacji i leczeniu różnych schorzeń kolana

Cena za komplet 2 sztuk. Gwarancja 12 miesięcy . Proponujemy również nakolanniki dla poważniejszych dolegliwościach kolan. Produskt medyczny z zezwolenie do ogólnego obrotu Mir-Lek. 7 % VAT wliczone w cenę produktu.

Wysyłka za pobraniem pocztą - 12 zł koszt wysyłki. Czas dostawy ok. 1-3 dni
Zadaj pytanie

 

Dodatkowe informacje:

Model/Numer produktu:Opaski skórzane na kolana.
Miejsce produkcji:Dąbrowa / Pomiechowek
Marka:Produkt Polski Mir-Lek
Cena:79 PLN
Opakowania:1 opak. zawiera 2 sztuki opasek.
Czas dostawy:1 dni
Minimalne zamówienie:1 komplet 2 opasek w pudełku.
Jakość / Bezpieczeństwo, Certyfikat:CE

 

Sprawdź produkty w kategorii: Medycyna, zdrowie i uroda ->Specjalistyczny sprzęt -> Sprzęt rehabilitacyjny

 
     
 

S. W. Czwóreczka - GamaMed.biz

Ulica:Modlińska 7 segm. 4
Miasto:Pomiechówek
Kod pocztowy:05-180
Region:mazowieckie
Kraj:Polska
Telefon: +48 088 8751751
Faks: +48 022 7854294

Osoba kontaktowa

Imię i Nazwisko: Arkadiusz Szymanek
Telefon stacjonarny: +48 069 4800050
Telefon komórkowy: +48 0888751751
Zadaj pytanie

 
     


Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję