Kursy walut: 1 EUR = 4.3 PLN; 1 USD = 3.76 PLN [więcej...]
Darmowa bramka SMS
Język: polski english

 
 

 

 

PPHU Almont-plast M.Koziołek J.Cichy

[Polska]Fasady

Prześlij produkt znajomemu Dodaj produkt do schowka

Wykonujemy w oparciu o system słupowo-ryglowy, o szerokości licowej 50mm, izolowanej termicznie, zaprojektowanej wg. europejskich standardów. Poprzez nadanie specjalnego kształtu słupom i ryglom uzyskano bardzo smukłe i wytrzymałe profile, które ponadto posiadają zaokrąglone naroża zewnętrzne promieniami 2,5 mm dając efekt tzw. "soft-line". Pozwala to budować ładne i estetyczne fasady z widocznymi wąskimi liniami podziału.


Elastyczność systemu umożliwia konstruowanie ścian wklęsłych, wypukłych, tworzenie fragmentów narożnych, łamanych w poziomie i w pionie - pozwala więc na wykonanie różnorodnych konstrukcji począwszy od typowej ściany osłonowej, poprzez rozbudowę ściany o dużych płaszczyznach przeszklenia, mocowanych do istniejących budynków, lub do specjalnie przygotowanych konstrukcji stalowych, ściany wypełniające, aż do konstrukcji przestrzennych typu : rotundy, ogrody zimowe, wiatrołapy, werandy, świetliki, daszki itp.


W zależności od podziałów i obciążeń zewnętrznych, system przewiduje odpowiednią ilość słupów o różnej głębokości, o momentach bezwładności x = 55-700 cm. Przy bardzo dużych obciążeniach wszystkie słupy można dodatkowo wzmocnić. System połączenia nakładkowego rygla ze słupem oraz otwory wykonane w listwach dociskowych i maskujących umożliwiają prawidłowe odwodnienie i właściwą wentylację ściany. Do systemu zostały wprowadzone słupy połówkowe ułatwiające montaż segmentowy ściany, oraz umożliwiające kompensację dylatacji poziomej. Dylatacja pionowa kompensowana jest przez odpowiednie zamocowanie słupów we wspornikach, oraz połączeniach teleskopowych.

W celu osiągnięcia optymalnej izolacji termicznej i akustycznej zastosowano ciągłą przekładkę termiczną (izolator) z materiału HPVC o bardzo dobrych parametrach izolacyjnych, oraz profilowane uszczelki przyszybowe z EPDM. Pozwala to na uzyskanie odpowiedniej klasy izolacyjności cieplnej od grupy materiałowej ramy 2,1 do 1,0, jak również daje możliwość stosowania różnej grubości wypełnienia od 4 do 48 mm. Konstrukcja jest też przystosowana do współpracy z systemem okien i drzwi.
Zadaj pytanie

 

Dodatkowe informacje:

Cena:Zapytaj o cenę

 

Sprawdź produkty w kategorii: Budownictwo ->Konstrukcje stalowe i aluminiowe

 
     
 

PPHU Almont-plast M.Koziołek J.Cichy

Ulica:Maturzystów 1
Miasto:Bielsko-Biała
Kod pocztowy:43-300
Region:śląskie
Kraj:Polska
Telefon: +48 33 8144159
Faks: +48 33 8144159

Osoba kontaktowa

Imię i Nazwisko: Mirosław Koziołek
Telefon stacjonarny: +48 43300 0033841415
Telefon komórkowy: +48 502714441
Zadaj pytanie

 
     


Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję