Kursy walut: 1 EUR = 4.3 PLN; 1 USD = 3.76 PLN [więcej...]
Darmowa bramka SMS
Język: polski english

 
 

 

 

MARLIN Sp.j. Małeccy

[Polska]Kolektory i zestawy solarne firmy ULRICH

Prześlij produkt znajomemu Dodaj produkt do schowka

Zestaw Solarny Solarset SM
estawy solarne Solarset SM 220SYSx2 należą do najnowszej generacji urządzeń grzewczych wykorzystujących w sposób naturalny i ekologiczny darmową energię słoneczną.

Zestaw solarny Solarset SM 220SYSx2 można wykorzystać praktycznie w każdym obiekcie, w którym korzysta się z ciepłej wody (domy jedno- i wielorodzinne, przedszkola, restauracje itp.).

Zestaw solarny Solarset SM 220SYSx2 można podłączyć zarówno kiedy nie ma żadnego źródła ciepła do podgrzewania wody (sam zestaw solarny) ale także wtedy kiedy jest już dowolne urządzenie do przygotowania ciepłej wody (wówczas zestaw solarny współpracuje z podgrzewaczem, zasobnikiem, kotłem). W każdym przypadku wystarczy tylko wpiąć gotową instalację solarną w instalację wody.

Zestaw solarny Solarset SM 220SYSx2 wykonany jest w oparciu o zaawansowane technologie i materiały, dlatego uzyskuje bardzo wysoką sprawność pochłaniania energii słonecznej powyżej 95%. Zastosowanie zestawu solarnego Solarset SM 220SYSx2 pozwala radykalnie ograniczyć zużycie energii na potrzeby ciepłej wody. Dzięki temu nakłady poniesione na jego zakup mogą się zwrócić w ciągu 3-5 lat (w zależności od zużycia ciepłej wody i warunków nasłonecznienia).

W zestawie solarnym Solarset SM 220SYSx2 znajdziesz komplet elementów niezbędnych do zainstalowania i uruchomienia systemu:
- próżniowy, rurowy panel słoneczny (24 rury o długości 1,8 m!) Solarglas SG 1800/24,
- centralę solarną Solarkompakt MONO SM 220SYSx2 (a w niej: podgrzewacz Wasserlux WL 220SYSx2, grupa pompowa, grupa bezpieczeństwa, grupa regulacji, grupa eksploatacji i regulator solarny zintegrowane w jednym urządzeniu!),
- naczynie wzbiorcze, odpowietrznik solarny i inne elementy umożliwiające kompletne zmontowanie zestawu,
- elastyczne, nierdzewne rury do solarów z izolacją Inox Solar L 1/2 (dostępne jako opcja).

Dzięki temu zestaw solarny Solarset SM 220SYSx2 to prostota, łatwość i szybkość montażu. Dzięki centrali solarnej Solarkompakt MONO SM 220SYSx2 nie musisz martwić się o montaż drobnych elementów (pompa, zawory, regulator, itp.). Tu wszystko jest zmontowane w jednym urządzeniu, wyregulowane i gotowe do uruchomienia. Zaś nierdzewne rury do solarów z izolacją Inox Solar L 1/2 (w opcji) to szybka i łatwa instalacja bez konieczności lutowania.
Zadaj pytanie

 

Dodatkowe informacje:

Cena:Zapytaj o cenę

 

Sprawdź produkty w kategorii: Budownictwo ->Instalacje -> Instalacje grzewcze

 
     
 

MARLIN Sp.j. Małeccy

Ulica:Zamkowy Folwark
Miasto:Krotoszyn
Kod pocztowy:63-700
Region:wielkopolskie
Kraj:Polska
Telefon: +48 62 7228200
Faks: +48 62 7227517

Osoba kontaktowa

Imię i Nazwisko: Andrzej Małecki
Telefon stacjonarny: +48 62 7228200
Zadaj pytanie

 
     


Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję