Kursy walut: 1 USD = 3.79 PLN; 1 EUR = 4.3 PLN [więcej...]
Darmowa bramka SMS
Język: polski english

 
 

 

 

PHU ART-MET

[Polska]Bio-Harmonex

Prześlij produkt znajomemu Dodaj produkt do schowka

Mamy przyjemność zaprezentować BioHarmonex® drugiej generacji – elektroniczne urządzenie zasilane bateriami, emitujące impulsowe pole elektromagnetyczne o bardzo niskiej częstotliwości, służące do użytku osobistego.
Dzięki badaniom z zakresu biofizyki dokładnie poznano procesy dotyczące tranmisji sygnałów biofizycznych, które powstają podczas metabolizmu określonych komórek i tkanek. Zwiększając skuteczność przekazywania tych sygnałów, można korzystnie wpływać na funkcje życiowe organizmu.

Bio-Harmonex służy do wytwarzania impulsowego pola magnetycznego. Jest przenośnym urządzeniem do użytku osobistego, wytwarzającym pole magnetyczne.

Jego wręcz kieszonkowe rozmiary i waga (wymiary: 100 mm x 65 mm x 24 mm i masa 150 g) sprzyjają użytkowaniu go niemal w każdych warunkach. Najlepszy zasięg działania urządzenie wykazuje w promieniu do 1,5 m.
BioHarmonex® mogą stosować osoby w każdym wieku w celach profilaktycznych.

Jest przydatny przede wszystkim „wiecznie zapracowanym”, którzy nie są w stanie poświęcić aktywności fizycznej wystarczającej ilości czasu lub zapewnić sobie odpowiedniej diety.

Oprócz poprawy kondycji fizycznej, BioHarmonex® przywraca nam także dobre samopoczucie. Może być pomocny m.in.: podczas rehabilitacji po różnorodnych urazach, przy zaburzeniach hormonalnych. Poprawia metabolizm, mechanizmy odtruwania organizmu oraz pobudza komórki obronne układu immunologicznego. Jego stosowanie pozbawione jest działań niepożądanych.
Zadaj pytanie

 

Dodatkowe informacje:

Cena:Zapytaj o cenę

 

Sprawdź produkty w kategorii: Medycyna, zdrowie i uroda ->Specjalistyczny sprzęt -> Urządzenia medyczne

 
     
 

PHU ART-MET

Ulica:Cieplicka 188a
Miasto:Jelenia Góra
Kod pocztowy:58-570
Region:dolnośląskie
Kraj:Polska
Telefon: +48 75 7553447
Faks: +48 75 7553447

Osoba kontaktowa

Imię i Nazwisko: Agnieszka Kruk
Telefon stacjonarny: +48 75 7553447
Telefon komórkowy: +48 607122636
Zadaj pytanie

 
     


Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję