Kursy walut: 1 USD = 4.12 PLN; 1 EUR = 4.68 PLN [więcej...]
Darmowa bramka SMS
Język: polski english

 
 

 

 

Wózki widłowe Mariusz Jakubowski

[Polska]Nowe magazynowe wózki widłowe - Komatsu - MWPF-1R

Prześlij produkt znajomemu Dodaj produkt do schowka

Asortyment wózków paletowych Komatsu ze składaną platformą zawiera dwa modele zaprojektowane tak, aby spełniać różne potrzeby klientów co do wydajności.

* Modele MWP20/30F-1R z rewolucyjnym układem Hydrautronics, z silnikiem trakcyjnym o dużej mocy 2.5 kW, akumulatory 375Ah, w opcji boczne usuwanie akumulatora i standardowe osłony bezpieczeństwa operatora, jest to najlepsze rozwiązanie do użytkowania w trudnych warunkach
* Model MWP20FS-1R wyposażony jest w akumulator 250Ah i silnik 1.2 kW aby spełnić normalne warunki użytkowania.


Wspomagane kierowanie jest cechą standardową we wszystkich wózkach a ruch sterownicy o 75° jest wystarczający do kompletnego i bezwysiłkowego skręcania kół, nawet wtedy, kiedy wózek jest w bezruchu lub jest nie załadowany.

W zależności od dynamicznych warunków wózka, opatentowany układ Hydrautronics (MWP20/30F-1R) zabezpiecza tylną oś kół przed poruszeniem się do tyłu i do przodu poprzez sterowane elektrycznie cylindry hydrauliczne. Zwiększa to przestrzeń kontaktu z podłożem, redukuje ruch operatora podczas skręcania i zmniejsza zużycie opon w celu dłuższej żywotności i większego bezpieczeństwa operatora!

Model MWP20FS-1R wyposażony jest w przełącznik trakcyjny, który może być kontrolowany przez operatora, który może wybrać pomiędzy bardziej agresywną lub łagodniejszą prędkością skrętu, z mniejszą prędkością pozwalającą na niższe zużycie paliwa w zależności od transportowanego ładunku.

Platforma oraz osłony zabezpieczające są bardzo łatwe w użytkowaniu poprze prosty ruch ręki. W momencie zamknięcia wszystkie elementy będą ulokowane w podwozu w ten sposób stwarzając więcej miejsca dla operatora.

Czujnik umiejscowiony na platformie wykrywa pozycję operatora. Trakcja jest unieruchomiona, kiedy operator schodzi z wózka, pozwalając na to, żeby element pozostawał otwarty bez narażenia na niebezpieczeństwo operatora, kiedy się porusza, jest to duże udogodnienie.

Bezpieczna jazda zapewniona jest przez zredukowaną prędkość w czasie skrętu, w czasie obsługiwania wózka w trybie - pieszy lub kiedy osłony zabezpieczające są otwarte. MOFSET również kontroluje regeneracyjny układ hamulcowy, którego parametry mogą być ustawione tak, aby odróżnić, czy jest obsługiwana przez zwolnienie koła zamachowego lub przez zmianę kierunku jazdy. Układ hamulcowy również zawiera hamulec parkowania elektromechanicznego lub awaryjnego, który działa bezpośrednio na silnik trakcyjny.Standardowe cechy są następujące:

* Wyświetlacz z licznikiem roboczogodzin, wskaźnik poziomu naładowania akumulatora oraz alarm,
* Sterownica zabezpieczona do IP65 i wyposażona w niezależne przyciski
* Układ CANBUS
* Blokada silnika pompy, kiedy funkcja podnoszenia jest zatrzymana
* Podwójne (MWP20/30F) lub pojedyncze (MWP20FS) koła
* Osłony zabezpieczające operatora (MWP20/30F)
Zadaj pytanie

 

Dodatkowe informacje:

Model/Numer produktu:MWPF-1R
Cena:Zapytaj o cenę

 

Sprawdź produkty w kategorii: Maszyny i urządzenia ->Wózki przemysłowe

 
     
 

Wózki widłowe Mariusz Jakubowski

Ulica:Krakowska 160d
Miasto:Andrychów
Kod pocztowy:34-120
Region:małopolskie
Kraj:Polska
Telefon: +48 33 609551780

Osoba kontaktowa

Imię i Nazwisko: Mariusz Jakubowski
Telefon stacjonarny: +48 33 8731585
Telefon komórkowy: +48 609551780
Zadaj pytanie

 
     


Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję