Exchange rates: 1 USD = 3.7 PLN; 1 EUR = 4.46 PLN [more...]
Language: polski english

E-mail this to friend

Add to basket

Inquire now

 

F.H. TRI-COLOR 2 Tomasz Melnyczuk

F.H. TRI-COLOR 2 Tomasz Melnyczuk
Business type: Trading Company
Business type: Importer, Exporter, Local market
Number of employees: 5 - 10
Annual sales value: Brak danych
Established year: 2001
Categories:

Machines & Tools

Furniture

Metalurgy

Contact:
Inquire now
Firm Rank: star

TRI-COLOR2 jest firmą działającą już od 2001 roku.
W tym okresie działalności nasza pozycja na rynku znacznie się umocniła i wciąż się rozwija.

Nasza Firma jest oficjalnym dystrybutorem materiałów ściernych firmy 3M, narzędzi pneumatycznych DYNABRADE oraz elektronarzędzi MILWAUKEE. Posiadamy stosowne certyfikaty autoryzacyjne. Posiadamy również wyszkoloną kadrę Doradców Technicznych, z pełnym zapleczem technicznym. Nasi doradcy – przedstawiciele służą Państwu wiedzą i profesjonalnym podejściem. Specjalizujemy się w zakresie obróbki ściernej i polerowania stali nierdzewnej i konstrukcyjnej oraz metali nieżelaznych w tym mosiądzu, aluminium i miedzi. Również posiadamy materiały do obróbki drewna, tworzyw sztucznych (MDF) i szkła.

Nasza oferta handlowa obejmuje szereg innych produktów 3M , mających równoległe zastosowanie w procesie produkcyjnym to jest taśmy, kleje oraz produkty BHP firmy 3M i KOYOTE. Oferujemy także szeroką gamę elektronarzędzi Milwaukee, oraz narzędzia pneumatyczne firmy DYNABRADE. Dzięki ugruntowanej pozycji na rynku, szerokiego asortymentu, szybkiej realizacji zamówień współpracują z nami duże znaczące na rynku krajowym i zagranicznym Firmy z różnych części Polski. Na poparcie tych słów, posiadamy szereg listów referencyjnych wystawionych przez firmy stale z nami współpracujące.
Wiedza naszych handlowców pozwala na rozwiązywanie problemów technologicznych, korygowanie błędów linii produkcyjnych wynikających na ogół z braku stosownych materiałów wykończeniowych, których nie posiadają firmy konkurencyjne. Ze względu na posiadaną ofertę produktów BHP, pomagamy w zwiększeniu bezpieczeństwa pracy oraz znacznej poprawie komfortu i wygody pracowników. Zapewniamy, iż materiały oferowane przez naszą firmę spełniają wszystkie wymagane systemy jakości zgodne z przepisami unijnymi i potwierdzone są stosownymi certyfikatami.
     
 

Address data

Street:OJCOWSKA 110
City:KRAKÓW
Postal code:31-344
Region:Lesser Poland
Country:Poland
Phone: +48 12 6422723
Fax: +48 12 6422723

Internet

Website:tricolor2.pl
Presentation:www.tri-color2.maxtrader.pl

Contact person

Name and Surname: Tomasz Melnyczuk
Phone: +48 12 6422723
Mobile: +48 608083169
Inquire now