|
|
Category: Construction -> Installations -> Ventilation, Air conditioning
Country: All countries
 Elastyczny przewód kominowy ze stali nierdzewnej
Przeznaczony do odprowadzania spalin w budynkach.[...]  2012-01-20Details...  The brass nut be using for the refrigeration and air conditioning system connection.
The sizes be included 1/4”, 3/8”, 1/2”, 5/8”, 3/4”, 7/8”
For more details please contact with us.[...] 2012-01-20Details...  Konstrukcja
Wentylatory osiowe o unikalnej, bardzo zwartej konstrukcji przystosowane do montażu ściennego w dowolnej pozycji.
Wirniki z odpornego na działanie promieni UV termoplastu wzmocnionego włóknem szklanym (HCFT/HCFB) lub aluminiowe (HCBT/HCBB), dynamicznie wyważane zgodnie z normą ISO 1940.
Obudowa wytłaczana z blachy stalowej, pokryta czarną farbą epoksydową.
Wentylatory mogą pracować w temperaturze -40°C+70°C.
Zastosowanie
Wentylacja ogólna pomieszczeń o charakterze[...] 2012-01-20Details...  Oferujemy naszym klientom kurtyny powietrzne elektryczne i wodne przeznaczone do zabezpieczenia otworów drzwiowych i bram transportowych do wysokości 8 m, w wersji zimnej i z grzałkami o różnej mocy.
Oferujemy kurtyny powietrzne firm:
- FRICO
- JUWENT
- POL STOWEST
- THERMO SCREEN
- oraz innych w zależności od wymagań klienta.
Na kurtyny powietrzne szwedzkiej firmy FRICO udzielamy 3 LATA GWARANCJI !!![...] 2012-01-19Details...  Wprowadzony do produkcji w 1994 roku przez szwedzki koncern Swegon system central wentylacyjnych GOLD stał się wiodącym produktem z grupy urządzeń o podobnej wielkości i zastosowaniu. System ten szybko ugruntował swoją pozycję na rynkach Europy a w tym również i w Polsce.
GOLD jest kompletną kompaktową centralą wentylacyjno-klimatyzacyjną wyposażoną w filtry powietrza nawiewanego i wywiewanego, rotacyjny wymiennik odzysku ciepła, wentylatory powietrza zewnętrznego i usuwanego[...]  2012-01-16Details...  Zespoły pompowo-regulacyjne używane są do regulacji przepływu wody w nagrzewnicach wodnych i chłodnicach wodnych.
Zakłady Swegon produkują dwa typy zespołów o nazwie SEMB - używanych do mniejszych wielkości przepływów i SEBG - do większych wielkości przepływów. Każdy z typów jest produkowany w wielu różnych wariantach z różnymi wielkościami pomp i zaworów regulacyjnych. Zespół pompowo - regulacyjny składa się z:
* pompy wodnej
* zaworu regulacyjnego przepływu[...]  2012-01-16Details...  Swegon oferuje kompletne układy automatycznej regulacji, przystosowane do pracy z centralami klimatyzacyjnymi typu BASIC.
ELQA to kompletny prefabrykowany układ automatycznej regulacji i sterowania, dostępny w 24 wariantach. Oferowana ilość opcji pozwala na zrealizowanie większości występujących w praktyce układów regulacji systemów wentylacji. Automatyka ELQA jest wykonana indywidualnie na potrzeby konkretnej instalacji.
System ELQA może być wykonany w wariancie przygotowanym[...]  2012-01-16Details...  Nawilżacze zasilane gazem - Condair GH
Nawilżacz Condair GH zasilany jest gazem. Palniki, w które jest wyposażony, pobierają powietrze potrzebne do spalania z pomieszczenia jednak dostępny jest także w wykonaniu niezależnym od powietrza w pomieszczeniu.
Najważniejsze zalety Condair GH to:
* niskie koszty wytwarzania pary dzięki zasilaniu gazem
* zbiornik wody wykonany ze stali nierdzewnej
* nawilżanie w kanale lub bezpośrednio w pomieszczeniu
* kompaktowa konstrukcja[...]  2012-01-16Details...  Nawilżacze Defensor PH14 i PH26 te w prosty, ale dokładny i automatyczny sposób dbają o utrzymanie odpowiednich parametrów powietrza. Dodatkowo oczyszczają powietrze zapobiegając zbyt szybkiemu osiadaniu kurzu.
Urządzenia skonstruowane są z myślą i w sposób taki aby dopasowywać się do zmian w ekspozycji np. w muzeach, salach wystawowych, galeriach - są niewielkie, przenośne i w każdej chwili można je przemieścić w inne miejsce.[...]  2012-01-16Details...  Defensor Mk5 to nowoczesny nawilżacz z innowacyjnym zbiornikiem wytrącanego kamienia.
Minerały wytrącane podczas parowania wody gromadzone są w zbiorniku, który może być łatwo oczyszczony i użyty ponownie. Nie ma to negatywnego wpływu na produkcję pary, a gwarantuje długi okres pracy bez przeglądu serwisowego. W zależności od składu wody wymagane są tylko jeden do trzech krótkich przeglądów polegających na opróżnieniu zbiornika kamienia. Jest to bardzo proste i zajmuje[...]  2012-01-16Details... |
|