Курсы валют: 1 EUR = 4.69 PLN; 1 USD = 4.4 PLN [далее...]
Язык: polski english

* Базовый профиль

Вышлите знакомому

Тайник

Ответить


*This company has only Standard profile.
Learn more about Проверенный Партнер and Еврофирма

BMC WARSZAWA

Профиль фирмы: Коммерческая фирма
Профиль фирмы: Импортер, Внутренный масштаб
Количество работников: Brak danych
Объем оборота: Brak danych
Год основания: 2006
Каталог:

Продовольственные продукты

Гостиница, гастрономия, катеринг

Контакт:
Ответить
Firm Rank: 0

Wszystko zaczęło się 40 lat temu, kiedy jako właściciel małej fabryki konserw Georges Grandjean zaakceptował pomysł "włożenia kilku ślimaków do puszki" by uszczęśliwić swojego przyjaciela. Ponieważ znany był ze swoich wymagań co do jakości, przygotował je ściśle według burgundzkiej tradycji.
Rezultat eksperymentu był tak zaskakująco znakomity, że informacje o innowacyjnej umiejętności rozprzestrzeniła się błyskawicznie wśród właścicieli restauracji.
Dziś Georges Grandjean reprezentuje jedno z największych nazwisk w gastronomii. Ślimaki burgundzkie są wybitnym daniem, a Grandjean dokłada wszelkich starań aby przygotowywać produkt naprawdę wyjątkowy. Każdy etap przeprowadzany jest z dużym poszanowaniem dla tradycji, a także jest przedmiotem najściślejszej kontroli jakości.
Grandjean posiada unikalne umiejętności uzupełniane przez zespół ludzi zaangażowanych w osiągnięcie maksymalnej jakości. Poprzez wykorzystanie najnowocześniejszych urządzeń i wyposażenia Grandjean poczynił inwestycję w przyszłość, gdzie jakość podporządkowana będzie przyjemności podniebienia.
BMC Warszawa posiada w swojej ofercie ślimaki burgundzkie.
Zapraszamy do współpracy
     
 

Address data

Улица:Słoneczna 29
Город:Piaseczno
Почтовый индекс:05-500
Район:Silesia
Страна:Польша
Телефон: +48 22 3578454
Факс: +48 22 3578455

Internet

Presentation:www.slimakipl.maxtrader.pl

Контактное лицо

Имя и Фамилия: Janusz Mizera
Телефон: +48 22 3578454
Сотовый: +663 020960
Ответить