Kursy walut: 1 EUR = 4.33 PLN; 1 USD = 3.72 PLN [więcej...]
Darmowa bramka SMS
Język: polski english

 
 

 

 

Kobylińscy

[Polska]Papier czerpany do lamp

Prześlij produkt znajomemu Dodaj produkt do schowka

Kule z pulpy z przetworzonej i rozgotowanej kory są ręcznie rozprowadzane na pływających w wodzie sitach. Po odcedzeniu na sitach osadzają się arkusze. Papier po wyschnięciu jednostronnie przyjmuje fakturę sita. Druga strona w zależności od potrzeb klienta może być ręcznie gładzona lub mieć wypukłą fakturę. Proces ręcznego czerpania papieru wykonywany jest z najwyższą starannością, aczkolwiek ze względu na stosowanie naturalnych dodatków roślinnych, możliwa jest nieznaczna zamiana koloru lub wzoru na arkuszu. Dzięki temu każdy arkusz papieru jest unikalny.

W zależności od potrzeb, na zanurzony płytko w wodzie arkusz papieru nanoszone są świeże płatki kwiatowe, listki lub inne elementy tworzące określony wzór. Do dekorowania papierów jest używana lokalna roślinność Tajlandii, tj.: liście drzew i krzewów, płatki kwiatów oraz trawy. Ponadto w niektórych papierach używane są specjalnie preparowane liście gumowca, które charakteryzują się oryginalną, szkieletowa budową.
Zadaj pytanie

 

Dodatkowe informacje:

Cena:Zapytaj o cenę

 

Sprawdź produkty w kategorii: Papier i przemysł drzewny ->Przemysł papierniczy i celulozowy -> Wyroby papierowe

 
     
 

Kobylińscy

Ulica:Brodnicka
Miasto:Szczecin
Kod pocztowy:71-044
Region:zachodniopomorskie
Kraj:Polska
Telefon: +48 661915572

Osoba kontaktowa

Imię i Nazwisko: Bartosz Kobyliński
Telefon stacjonarny: +48 661 915 572
Zadaj pytanie

 
     


Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję