Kursy walut: 1 EUR = 4.33 PLN; 1 USD = 3.72 PLN [więcej...]
Darmowa bramka SMS
Język: polski english

 
 

 

 

Firma KiM s.c. Józef Klinowski i spółka

[Polska]MONIL ® - THERMO art. Nr 4130

Prześlij produkt znajomemu Dodaj produkt do schowka

MONIL ® - THERMO
WOSK KONSERWUJĄCY NA GORĄCO

Doskonała konserwacja lakieru i części chromowanych z natychmiastowym wysychaniem nadającym lśniący połysk
Szczególnie wybrane woski i substancje absorbujące wodę gwarantują optymalne spłukanie lakieru i pielęgnacje części chromowanych przez długi czas.

Zastosowanie:
na myjniach samochodowych, stacjach benzynowych , w salonach samochodowych- wszędzie tam, gdzie jest stosowane maszynowe mycie pojazdów z suszeniem nadmuchowym.
Zapewnia natychmiastowe wysuszanie i lśniący połysk.
Sposób użycia:
rozcieńczyć wodą od 1:300 do 1:500 i spryskać jeszcze wilgotny pojazd.
W myjniach automatycznych dodać do pojemnika myjki po rozcieńczeniu wodą 1:3.

W obszarach myjni samochodowych mają zastosowanie również:

MONIL ® - KON
środek konserwujący do pielęgnacji karoserii samochodowych, motocykli, łodzi, samolotów itp. Zabezpiecza powierzchnię przed osadzaniem brudu, zapewnia szybkie schnięcie i wysoki połysk, nie tworzy tłustej powłoki na szybach.
Sposób użycia: rozcieńczyć wodą od 1:300 do 1:500 zależnie od zabrudzenia; spryskać jeszcze wilgotny pojazd. W myjniach automatycznych dodać do pojemnika po rozcieńczeniu wodą 1:3.

MONIL ® - FLU
środek do powietrznego wysuszania karoserii pojazdów. Jest w pełni neutralny w stosunku do lakieru, szkła, gumy i plastików. Błyszczący połysk bez wycierania. Rozcieńczenie 1 : 250 z wodą.

AKTIV – SCHAUM
do mycia wstępnego w automatycznych myjniach samochodowych oraz do wstępnego mycia chemicznego. Neutralny koncentrat przyjazny dla skory, nieszkodliwy dla lakieru, szybko i skutecznie usuwa mocne zabrudzenia.
Sposób użycia: efekt czyszczenia już przy rozcieńczeniu wodą 0,2-0,6%. Zależnie od dawki otrzymujemy różny rodzaj piany: od pół wilgotnej do suchej.

MONIL ® - SHAM
wysokoskoncentrowany szampon samochodowy do mycia automatycznego i ręcznego. Pielęgnuje lakier, zawiera środki bakteriobójcze i zapachowe. Rozcieńczenie od 1:100 do 1:500 z wodą.

MONIL ® - WH
do czyszczenia ścian i podłóg w myjniach samochodowych, do czyszczenia felg samochodowych. Szybko i skutecznie usuwa związki wapniowo-tłuszczowe i wapniowo-woskowe, płytkom nadaje połysk, usuwa glony i grzyby oraz hamuje ich rozwój. Nie stosować do felg aluminiowych.
Sposób użycia: rozcieńczyć woda od 1:3 do 1:20. Nanieść za pomocą urządzenia spryskującego pod ciśnieniem, lub szczotki do szorowania. Zostawić do działania na 5 do 10 minut, potem odszorować lub zmyć, spryskując pod wysokim ciśnieniem. Spłukać dokładnie zimną wodą. W przypadku bram aluminiowych najpierw przeprowadzić próbę w niewidocznym miejscu.

MONIL ® - MA
środek czyszczący do silników, pojazdów i maszyn. Odnawia lakiery, metale, gumy, plastiki i szkło. Odświeża i nadaje przyjemny zapach w czyszczonych halach i warsztatach. Doskonały w zmywaniu owadów z pojazdów. Rozcieńczenie od 1:10 do 1:100

GERUCH-EX rozpuszcza smołę i bituminy
BACTOCLEAN®-FRESH służy do likwidacji nieprzyjemnych zapachów, czyszczenia wnętrza samochodów
Zadaj pytanie

 

Dodatkowe informacje:

Model/Numer produktu:art nr 4130
Miejsce produkcji:Emmering - Bawaria
Marka:HWR-CHEMIE
Cena:Zapytaj o cenę
Opakowania:1,10,30 L
Czas dostawy:4 dni
Jakość / Bezpieczeństwo, Certyfikat:ISO 9001 ISO 14001, atest PZH

 

Sprawdź produkty w kategorii: Motoryzacja ->Chemia samochodowa

 
     
 

Firma KiM s.c. Józef Klinowski i spółka

Ulica:Suska 6
Miasto:Żywiec
Kod pocztowy:34-300
Region:śląskie
Kraj:Polska
Telefon: +48 33 8652210
Faks: +48 33 8652210

Osoba kontaktowa

Imię i Nazwisko: Józef Klinowski
Telefon stacjonarny: +48 33 8652210
Telefon komórkowy: +48 601437687
Zadaj pytanie

 
     


Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję