Kursy walut: 1 EUR = 4.17 PLN; 1 USD = 3.48 PLN [więcej...]
Darmowa bramka SMS
Język: polski english

 
 

 

 

Komandor Śląsk S.A.

[Polska]Garderoba

Prześlij produkt znajomemu Dodaj produkt do schowka

Czegóż chcieć więcej ? Wszystkie rzeczy w jednym miejscu ! Niewielkie pomieszczenie w mieszkaniu możemy z powodzeniem przeznaczyć na garderobę. Takie rozwiązanie eliminuje często spotykany nadmiar mebli w mieszkaniu.

Bogata oferta odnośnie elementów wnętrza pozwala optymalnie wykorzystać przestrzeń oraz ułatwia utrzymanie porządku zawartości całej naszej szafy.

Zamknięcie garderoby drzwiami przesuwanymi systemu Komandor pozwala na uzyskanie rozwiązania bardzo funkcjonalnego ale również eleganckiego zarazem.
Mając do zagospodarowania pomieszczenie z przeznaczeniem na garderobę polecamy nowy system kolumnowy, który umożliwia maksymalną oszczędność miejsca.


Garderoba daje nam możliwość przechowywania wszystkich rzeczy w jednym miejscu, a więc należy ją zaplanować w taki sposób, aby była zarówno praktyczna jak i estetyczna. Właśnie w taki sposób można zaplanować garderobę przy użyciu systemu kolumnowego, w którym zastępuje się ścianki dzielące profilami, do których mocowane są pozostałe elementy, co pozwala na uzyskanie większej przestrzeni użytkowej.

Garderoba

Projekt i wycenę garderoby można wykonać w każdym Autoryzowanym Punkcie Komandor. Należy tylko przygotować wymiary pomieszczenia szer x gł x wys.
Zadaj pytanie

 

Dodatkowe informacje:

Miejsce produkcji:Polska
Marka:Komandor
Cena:Zapytaj o cenę

 

Sprawdź produkty w kategorii: Meblarstwo ->Meble do domu

 
     
 

Komandor Śląsk S.A.

Ulica:Transportowcow 35
Miasto:Katowice
Kod pocztowy:40-403
Region:śląskie
Kraj:Polska
Telefon: +48 32 7303344
Faks: +48 32 7301945

Osoba kontaktowa

Imię i Nazwisko: Krzysztof Zając
Telefon stacjonarny: +48 32 7303344
Telefon komórkowy: +48 601496900
Zadaj pytanie

 
     


Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję