Kursy walut: 1 USD = 3.8 PLN; 1 EUR = 4.26 PLN [więcej...]
Darmowa bramka SMS
Język: polski english

* Profil podstawowy

  • Firma
  • Oferty (5)
  • Produkty (5)
  • Firm Rank(0)
  • Kontakt

 


*Ta firma posiada tylko prezentacje podstawową.
Poznaj możliwości profilu Sprawdzony partner oraz Eurofirma

A.N.A. Tour Biuro Turystyczne

[Polska]Apartamenty

Prześlij produkt znajomemu Dodaj produkt do schowka

Naszym przemiłym Gościom oferujemy komfortowe apartamenty i mieszkania wakacyjne 1-, 2-, 3- pokojowe, składające się z pokoju dziennego, jednej lub dwóch sypialni, kuchni, łazienki i balkonu. Przeznaczne są one dla tych z Państwa, którzy chcą zapewnić sobie w okresie wakacji lokum luksusowe, a jednocześnie gwarantujące prywatność.

Do dyspozycji gości posiadamy apartamenty z widokiem na morze, położone tuż przy samej plaży. Dla tych Gości, którzy cenią sobie ciszę i spokój, mamy natomiast w ofercie apartementy położone w cichym i ustronnym miejscu w Międzyzdrojach.

W okresie sezonu letniego ceny apartamentów kształtują się w granicach od 180.00 PLN do 350.00 PLN za dobę. Ponieważ jednak Polskie Morze, lasy Wolińskiego Parku Narodowego i urok Wyspy Wolin, zachwyca o każdej porze roku, po sezonie letnim oferujemy Państwu bardzo duże zniżki i specjalne, nadzwyczaj korzystne oferty.

Spacer jesiennym szlakiem, przez 300 letnie, przebarwione bajecznie buczyny, a może zimowa wycieczka w słoneczny dzień, wzdłuż ośnieżonej plaży? Majówka na pachącej, wiosennej łące pełnej kwiatów, nad brzegiem któregoś z licznych jezior? Niewiele jest rzeczy, które mogą ograniczyć Państwa wyobraźnię, a my pomożemy niektóre z tych marzeń zrealizować, rezerwując dla Państwa miłe, wygodne, luksusowe i niekrępujące lokum.

Zapraszamy serdecznie
Zadaj pytanie

 

Dodatkowe informacje:

Cena:Zapytaj o cenę

 

Sprawdź produkty w kategorii: Turystyka i Podróże ->Noclegi

 
     
 

A.N.A. Tour Biuro Turystyczne

Ulica:Ludowa 6a
Miasto:Międzyzdroje
Kod pocztowy:72-500
Region:zachodniopomorskie
Kraj:Polska
Telefon: +48 91 3282522
Faks: +48 91 3282522

Osoba kontaktowa

Imię i Nazwisko: Anna Malolepsza
Telefon stacjonarny: +48 91 3282522
Telefon komórkowy: +48 0691707981
Zadaj pytanie

 
     


Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję