Kursy walut: 1 EUR = 4.3 PLN; 1 USD = 3.76 PLN [więcej...]
Darmowa bramka SMS
Język: polski english

 
 

 

 

Swegon Sp. z o.o.

[Polska]Nawilżacz parowy Condair Mk5

Prześlij produkt znajomemu Dodaj produkt do schowka

Defensor Mk5 to nowoczesny nawilżacz z innowacyjnym zbiornikiem wytrącanego kamienia.

Minerały wytrącane podczas parowania wody gromadzone są w zbiorniku, który może być łatwo oczyszczony i użyty ponownie. Nie ma to negatywnego wpływu na produkcję pary, a gwarantuje długi okres pracy bez przeglądu serwisowego. W zależności od składu wody wymagane są tylko jeden do trzech krótkich przeglądów polegających na opróżnieniu zbiornika kamienia. Jest to bardzo proste i zajmuje tylko kilka minut.

Przerwa w pracy nawilżacza ograniczona jest do minimum. Dwuwarstwowa konstrukcja: cylinder ze stali chromowo-niklowej oraz cylinder plastikowy, pozwala na wytworzenie strefy powolnego ogrzania świeżej wody. Zapobiega to wytrącaniu się kamienia w strefie wlotu/wylotu wody i blokowaniu przewodów zasilających i spustowych. Dzięki czemu gwarantujemy ciągłą i bezawaryjną pracę.

Idealny podział:
Seria nawilżaczy Defensor Mk5 dostępna jest w dwóch wersjach. Mk5 "Visual" jest jednostką uniwersalną do wszelkich zastosowań, podczas gdy Mk5 "Process" stosowany jest w procesach produkcyjnych i laboratoriach w związku z jego bardzo dużą dokładnością. W zależności od potrzeb dostępne są nawilżacze o wydajnościach od 5-80 kg/h, a wydajność każdego jest płynnie sterowana w zakresie od 0-100 %.

Prosta instalacja:
Kompaktowa konstrukcja sprawia, że montaż nawilżacza jest bardzo prosty. Dodatkowo dzięki temu również konserwacja jest prosta i szybka, a praca bezawaryjna.

Woda dowolnej jakości:
Rezystancyjny element grzejny pozwala na zastosowanie w nawilżaczu Defensor Mk5 zarówno wody nieuzdatnionej jak i zmiękczonej lub zdemineralizowanej.

Wysoka dokładność:
Technologia zastosowana w nawilżaczu Defensor Mk5 pozwala osiągnąć bardzo wysoką dokładność nawilżania. Mk5 Process osiąga dokładność ą 2 %, a z wodą zdemineralizowaną nawet ą 1 % wilgotności względnej.
Zadaj pytanie

 

Dodatkowe informacje:

Cena:Zapytaj o cenę

 

Sprawdź produkty w kategorii: Budownictwo ->Instalacje -> Wentylacja, klimatyzacja

 
     
 

Swegon Sp. z o.o.

Ulica:Owocowa 23
Miasto:Tarnowo Podgórne k/Poznania
Kod pocztowy:62-080
Region:wielkopolskie
Kraj:Polska
Telefon: +48 61 816-87-00
Faks: +48 61 814-63-54

Osoba kontaktowa

Imię i Nazwisko: Iwona Kolman-Ślachetka
Telefon stacjonarny: +48 61 816-87-05
Zadaj pytanie

 
     


Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję