Kursy walut: 1 EUR = 4.3 PLN; 1 USD = 3.76 PLN [więcej...]
Darmowa bramka SMS
Język: polski english

 
 

 

 

TOP-PROJEKT sp. z o.o.

[Polska]Filtry patronowe stacjonarne

Prześlij produkt znajomemu Dodaj produkt do schowka

Filtry patronowe blokowe przeznaczone są do oczyszczania powietrza z drobnych pyłów suchych, nie klejących się i nie wybuchowych. Filtr ma zastosowanie w przemyśle metalowym, tekstylnym spożywczym, słowem wszędzie tam, gdzie w procesie produkcji powstają zapylenia suche. Do filtrów patronowych stosuje się wkłady filtracyjne firm "GORE-TEX" oraz "ULTRA-TOP".

Dostępne są urządzenia w wersji przejezdnej o wydajności do 1800m3/h oraz stacjonarnej.

Zanieczyszczone powietrze jest zasysane ze strefy emisji i odprowadzane do komory patronów. Zanieczyszczenia odkładają się na powierzchni zewnętrznej filtrów patronowych . Oczyszczone powietrze wyrzucane jest przez wentylator na zewnątrz filtra. Budowa filtra blokowego Stosujemy materiały filtracyjne o wysokiej skuteczności oczyszczania, dzięki temu oczyszczone powietrze może recylkulować wewnątrz pomieszczeń roboczych. Wyjątkowo przy oczyszczaniu powietrza z materiałów zawierających azbest, kadm, lub beryl, a także przy cięciu plazmą powietrze musi być usuwane na zewnątrz pomieszczenia roboczego. Filtry patronowe oczyszczane są automatycznie impulsami sprężonego powietrza przez układ "strzepywania filtrów złożony ze zbiornika ciśnieniowego, elektrozaworów i dysz kierujących impuls sprężonego powietrza do wewnątrz filtra patronowego, co powoduje oderwanie się osadzonych zanieczyszczeń i opadanie ich na dno szuflady.

Sprężone powietrze do zbiornika zapewnia użytkownik. Powietrze to musi być suche, pozbawione zanieczyszczeń stałych, wody lub oleju. Wymagane ciśnienie to 5-6 bar. Urządzenie standardowo wyposażpne jest na wylocie w tłumik szumu, przez co poziom hałasu nie przekracza 72d B(A).
Zadaj pytanie

 

Dodatkowe informacje:

Cena:Zapytaj o cenę

 

Sprawdź produkty w kategorii: Maszyny i urządzenia ->Filtry

 
     
 

TOP-PROJEKT sp. z o.o.

Ulica:Otyńska 8
Miasto:Wrocław
Kod pocztowy:54-426
Region:dolnośląskie
Kraj:Polska
Telefon: +48 71 3550175
Faks: +48 71 3554530

Osoba kontaktowa

Imię i Nazwisko: Jerzy Miśta
Telefon stacjonarny: +48 71 3550175
Zadaj pytanie

 
     


Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję